Pracovník obchodního oddělení - vedoucí projektu Doubí u Turnova

Volná místa obchod a prodej Doubí u Turnova

Lokalita pracoviště: Doubí u Turnova, Liberecký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste to právě vy, jestli Vám je toto známé:
- min. SŠ odborné vzdělání s maturitou / spíše VŠ vzdělání
- obchodní praxe, znalost kalkulace cen výrobků a prostředí automotive
- výborná znalost práce na PC, Excel, EasyProject apod.
- znalost AJ - pokročilá úroveň
- perfektní vystupování, pozitivní zákaznický přístup
- ŘP skupiny B
- zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

Co Vám mimo jiné nabízíme:
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- částečně pružná pracovní dobu
- nástupní bonus až 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace, možnost cestování
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- odměny za dosažené obchodní výsledky
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
- benefity (parkování u areálu firmy, dotované závodní stravování, hrazené očkování proti chřipce, mimopracovní aktivity, možnost vzdělávání se)

Náplň práce

Jaká práce by Vás u nás čekala:
- komunikace se zákazníky, funkce Key Account Managementu nejvýznamnějších zákazníků v oboru automotive a dalších
- činnosti v rámci obchodního úseku, kalkulace, nabízení a dotažení nominací nových projektů
- koordinace činností externí výroby nástrojů a přípravků
- vedení nových projektů

KV Final s.r.o.

Doubí 44
Čtveřín

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová    725 435 914