Obráběč kovů - CNC (3osy, 5os) Vlašim

Volná místa Vlašim Volná místa strojírenství Vlašim

Lokalita pracoviště: Vlašim, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU/SŠ (strojírenské obory) - absolventi jsou tu vítáni
- Práce ve vícesměnném provozu
- Schopnost číst v technických výkresech, vyznat se v nástrojích a materiálech
- Zájem o výrobní a strojní zařízení

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení s možností platového růstu po zaučení (+ každoroční navyšování mezd).
- Kompletní profesionální zaškolení pod dohledem zkušených kolegů.
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování v budově společnosti
- Práci na špičkových CNC strojích.
- Příspěvek na dopravu / ubytování
- Příspěvek na penzijní připojištění

Náplň práce

- Práce na obráběcích strojích - CNC frézovací centrum - dohlížet na proces výroby, měnit nástroje, provádět korekce.
- Výroba dílů podle výkresové dokumentace.
- Obsluha stroje.
- Práce ve dvousměnném/třísměnném provozu (detaily vyřešíme společně).

GETBID Staffing s.r.o.

Bolzanova 1678/5
Praha

Kontaktní osoba:
Karolína Dolejšková