Porodní asistenky se specializací Krnov

Volná místa Krnov Volná místa Krnov

Inzerát z úřadu práce (25727500703)
Plat: 26290 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: I. P. Pavlova, Krnov, Moravskoslezský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Porodní asistenky se specializací.

Popis pracovní pozice

Požadujeme ukončené vzdělání v oboru, praxe podmínkou. Plat - 11. pl. tř.
Nabízíme možnost ubytování v areálu nemocnice a firemní školku; možnost čerpání studijního volna v rámci celoživotního vzdělávání.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník úklidu - venkovní úklid

Požadujeme ● SPOLEHLIVOST! ● ZODPOVĚDNOST! ● pracovitost ● dochvilnost ● praxe v oboru výhodou Nabízíme ● vstřícnost ● pravidelný výdělek ● směny dle domluvy Náplň práce Venkovní úklid (2 hod/denně)
Aktualizováno před 3 dny

Pracovník úklidu - Albert Krnov

Požadujeme ● SPOLEHLIVOST! ● ZODPOVĚDNOST! ● pracovitost ● dochvilnost Nabízíme ● vstřícnost ● pravidelný výdělek ● směny dle domluvy
Aktualizováno dnes

Kontrola kvality u CNC strojů s příspěvkem na dopravu 1500,- Kč

Požadujeme vyučen ve strojírenském oboru výhodou, ne však podmínkou - manuální zručnost - technické myšlení Nabízíme - nástupní mzda 23200,- Kč, po zkušební době navýšení - nadprůměrné ohodnocení přesčasových hodin - stravenkový paušál -...
Aktualizováno před 6 dny

23000 - 35000 Kč za měsíc

Poradce pro aktivní správu majetku

Požadujeme Charismatický, komunikativní a odvážný. Chce se mít lépe a jde si za tím. Je poctivý a když něco řekne, tak to platí. Na život se dívá s nadhledem a nehroutí se z nesmyslů. Je VŠ nebo má maturitu(protože titul k životu nepotřebuje)....

Ostrava, Opava, Krnov, Bruntál
60000 - 80000 Kč za měsíc

Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Lenka Bravencová   554690737