Inženýr/ka kvality Nýrsko

Volná místa Nýrsko Volná místa kvalita a kontrola jakosti Nýrsko

Lokalita pracoviště: Nýrsko, Plzeňský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- ŘP skupiny B
- AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
- normy ISO 9001 , IATF 16 949
- uživatelskou znalost práce na PC
- uživatelskou znalost práce s měřidly
- základní znalost čtení výkresové dokumentace
- statistické metody a techniky (APQP, FMEA, SPC, apod.)
- znalost nástrojů kvality (8D, 5 Proč, Ishikawa diagram, apod.)
- zkušenost z obdobné pozice min. 2 roky, reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme rozmanitost naší výroby, nové projekty i zajímavý kolektiv, kde je fungující komunikace základem.
Pozice inženýra kvality je pro nás i pro zákazníka opravdu důležitá. Hledáme osobnost, která ráda buduje vztahy - dlouhodobost je pro nás prioritou.

Dále nabízíme:
• Bonusy/prémie
• Flexibilní konec/začátek pracovní doby
• Sleva na firemní výrobky/služby
• motivační finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na dojíždění
• závodní stravování
• neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj
• jazykové kurzy

Náplň práce

Náplň práce:
- Jednání s přidělenými zákazníky v oblasti kvality
- Podílení se na vývoji procesů zajištění kvality v projektové fázi
- Pravidelné analyzování klíčových ukazatelů kvality ve svěřených projektech
- Řešení interní a externí neshody
- Svolávání a moderování řešitelských týmů v souvislosti s interními a externími neshodami
- Provádění interních výrobkových a procesních auditů
- Kontrola plnění akčních plánů a hodnocení účinnosti opatření

OKULA Nýrsko a.s.

Klostermannova 53
Nýrsko

Kontaktní osoba:
Pavla Štáhlichová