Řidič Rokycany

Volná místa Rokycany Volná místa Rokycany

Inzerát z úřadu práce (29700120765)
Plat: od 22600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská, Rokycany, Plzeňský
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost DEKAKOM plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidič/ka.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: praxe ve stavebnictví, fyzická zdatnost a manuální zručnost výhodou

Našli jsme podobné nabídky práce

Operátor výroby • mzda od 33.000,- Kč • ubytování zdarma

Požadujeme • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost • praxe ve výrobní společnosti výhodou • znalost českého jazyka Nabízíme • mzda montáž 156 Kč/hod • specializované pozice 179 - 190 Kč/hod. • bonus 0 - 30Kč/hod. • adaptační bonus 30...
Aktualizováno před 3 dny

179 - 190 Kč za hodinu

Přijmeme pracovníky úklidu do lakovny - Mýto u Rokycan - víkendy

Požadujeme Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost. Nabízíme DPP 150,-Kč/hod Náplň práce Úklid lakovny - pravidelně každý víkend - sobotní nebo nedělní směny - 8 hod. Práce vhodná pro muže i ženy.
Aktualizováno před 9 dny

150 Kč za hodinu

Operátor ve výrobě od 32500Kč

Požadujeme samostatnost aktivita spolehlivost kvalita vykonávání různých pracovních úkolů pečlivost při práci Nabízíme práci na HPP svoz do zaměstnání týdenní zálohy datované stravovaní 25 dní dovolené bonusy od 6100kč docházkový...
Aktualizováno před měsícem

Orienta Czech Plzeň
Plzeň
32500 - 36000 Kč za měsíc

DEKAKOM plus s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Linhartová   371 723 968