Měrový technik Jablonec nad Nisou

Volná místa Jablonec nad Nisou Volná místa strojírenství Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru.
* Praxe ve strojírenství na obdobné pozici minimálně 2 roky.
* Znalost práce s počítačem, MS Office.
* Technické myšlení – čtení z výkresové dokumentace.
* Zkušenosti s 3D měřením (3D Wenzel a systému Quartis výhodou).
* Výhodou Znalost motorových dílů
* Chuť pracovat a pozitivní přístup k prováděným úkolům
* Zodpovědnost a samostatnost při práci, preciznost

Nabízíme

* Příspěvek na stravování.
* 3 sick days.
* 25 dnů dovolené.
* MultiSport karta.
* Možnost osobního rozvoje a vzdělávání.
* Dárek při významných životních událostech.
* Nabídka firemních akcí.
* Permanentky, slevy a výhody u smluvních partnerů.
* Možnost dalšího osobního rozvoje.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta a nadnárodní automotive společnost, která se zabývá výrobou a distribucí kogeneračních jednotek do vozidel, hledáme aktuálně měrového technika.
* Měření dílů pro výrobu, technickou kontrolu, vývoj a oddělní zákaznických reklamací.
* Tvorba měřících návodek.
* Tvorba CNC programů pro měřící stroje.
* Funkce operátora CNC měřících strojů.
* Vypracování stanovených záznamů z měření.
* Údržba měřící techniky na KMS.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227