Senior Sous Chef - studená kuchyně - O2 universum Praha 9

Volná místa Praha 9 Volná místa gastronomie Praha 9

Plat: 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 9, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Vyučení v oboru kuchař.
• Praxi v cateringovém, hotelovém či restauračním provozu.
• Přátelské vystupování a jednání.
• Časovou flexibilitu, pracujeme i ve večerních hodinách o víkendech a svátcích.
• Zodpovědnost, samostatnost a organizační schopnosti.
• Základní znalost na PC – excel, word.
• Čeština slovem i písmem - aby nám to neskřípalo, musíme si rozumět.

Nabízíme

Nástupní mzda: 55 000,-
Adekvátní, férové finanční ohodnocení a druh úvazku ke vzájemné spokojenosti.

• Mimořádné prémie za extra dobře odvedenou práci a výkon.
• 25 dní dovolené a další firemní benefity.
• Možnost profesního růstu, osobního rozvoje a seberealizace.
• Práci v moderně zařízené a nadstandardně vybavené kuchyni.
• Příležitost stát se součástí unikátního projektu.
• Dotovanou personální strav a nápojový balíček zdarma.
• Možnost parkování.
• Našim cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

Náplň práce

• Příprava a prezentace pokrmů ve formě raut, ale i ve stylu street food, flying buffet, finger food, snack a banket.
• Pečlivost, nápaditost, ladění barev a chutí, to je logo studené kuchyně a také tvé specializace.
• Vedení, motivace týmu a reporting zaměstnanců.
• Dodržování HACCP a hygieny na pracovišti.
• Objednávání zboží, kontrola surovin a stavu zásob.

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Roháčova 1637/88
Praha 3

Kontaktní osoba:
Denisa Dočekalová