Skladník/ce Libřice

Volná místa Libřice Volná místa logistika a doprava Libřice

Plat: 150 - 180 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Libřice, Královéhradecký
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ochota pracovat v třísměnném provozu (ranní – odpolední – noční).
- schopnost práce s interními systémy, PC a čtečkou.
- zkušenosti s VZV nebo ochota se s VZV naučit.
- fyzická zdatnost pro manipulaci s díly a paletami.
- pečlivost, preciznost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek.
- komunikativnost, schopnost práce v týmu, organizační dovednost.

Nabízíme

- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféra na pracovišti.
- absolventy rádi zaučíme.

Náplň práce

- fyzická manipulace s plechovými díly, rozdělení dílů na palety a následně vydání do výroby.
- obsluha ručně vedeného a vysokozdvižného vozíku.
- práce s PC, interními systémy a čtečkou kódů.
- kontrola přebíraných dílů (počet kusů, jakost apod.).

SV metal spol. s r.o.

Divec č.p. 99
561 51 Divec
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Eva Hochová