Supervizor - 32.000Kč/měsíc při zkráceném úvazku (HPP) Kroměříž

Volná místa Kroměříž Volná místa management Kroměříž

Plat: 25000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kroměříž, Zlínský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- požadované vzdělání: Střední vzdělání s výučním listem nebo SŠ s maturitou
- spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup, dochvilnost a pracovitost
- zdravotní způsobilost
- uvítáme zkušenosti v oboru
- trestní bezúhonnost
- zkušenosti s VZV výhodou

Nabízíme

- vícesložkovou mzdu až 32 000,- /měsíčně
- smluvní vztah na HPP
- směny: dvousměnný provoz (krátký, dlouhý týden - denní, noční směna)
- zaškolení na pracovišti
- možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
- zázemí silné a stabilní společnosti
- 20 dní dovolené + 5 dní sickdays

Náplň práce

- plnění povinností při správě cizího majetku, řádné hospodaření v rámci svěřeného střediska a zakázky našeho klienta,
- nastavení pracovních procesů a technologických postupů pro svěřenou zakázku,
- jednání se zástupci zákazníka, komunikace s ostatními dodavateli
- kontrola kvality prováděných prací
- vedení základní personální evidence pro svěřené objekty (evidence docházky, výkazy práce, příprava podkladů pro zpracování mezd)

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Huťská 371
Kladno

Kontaktní osoba:
Kateřina Hondlová