Práce pro pečovatele a pečovatelky v Německu s platem od 1850 € Německo

Volná místa služby Německo

Plat: 1850 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- minimálně základní znalost německého jazyka
- zkušenosti s opatrováním
- empatie a trpělivost
- spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

Atraktivní plat: od 1850 EUR měsíčně (v závislosti na zkušenostech a znalostí německého jazyka)
Příjemné prostředí: práce v rodinném domě nebo bytě pacienta
Dlouhodobá spolupráce: stabilita a možnost rozvíjet své dovednosti
Bonusový Program: doporučte pečovatele, za doporučení pečovatele, který u nás odpracuje alespoň 3 měsíce, získáte 300 EUR (100 EUR každý měsíc, každý další měsíc, kdy bude váš doporučený pečovatel pracovat, dostanete jedinečný bonus 50 EUR.

Náplň práce

- pomoc při osobní hygieně a běžných denních činnostech
- sledování zdravotního stavu a zajištění potřebné péče
- doprovod a podpora při volnočasových aktivitách
- pomoc s lehkými domácími pracemi

INTROL s.r.o.

Komenského 1207/13
Revúca
Slovensko

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Blaženiaková