Servírka/Číšník Lázně Libverda

Volná místa Lázně Libverda Volná místa cestovní ruch a hotelnictví Lázně Libverda

Plat: 23000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lázně Libverda, Liberecký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
• vyučení v oboru nebo nadšení pro práci v obsluze
• pozitivní přístup k práci
• chuť učit se novým věcem

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• práci v zrekonstruovaném a moderně vybaveném gastro provozu
• pracovní poměr na dobu neurčitou po zaučení
• plánování směn v režimu krátkého a dlouhého týdne
• stabilní a dlouhodobou práci v příjemném prostředí lázní
• zaměstnaneckou stravu

Náplň práce

K Vašim každodenním činnostem bude patřit:
• milý úsměv a přátelské vystupování
• obsluha hostů při snídaních, obědech a večeřích
• prostírání stolů a dodržování standardů stolničení
• příprava buffetových stolů ve spolupráci s týmem kuchyně
• aktivní prodej nápojů
• zodpovědnost za úklid a čistotu restaurace

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

Lázně Libverda 82
Lázně Libverda
Česko

Kontaktní osoba:
Regina Soudilová