Obsluha a údržba tiskařského stroje / tiskař Malovice

Volná místa Malovice Volná místa Malovice

Inzerát z úřadu práce (29612480780)
Plat: 26000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Malovice, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost PAPUSPRINT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha a údržba tiskařského stroje / tiskař.

Popis pracovní pozice

Do našeho kolektivu přijmeme na HPP zaměstnance na pozici - obsluha a údržba tiskového stroje.
Předchozí praxe není nutná. Výhodou je technické, strojní či elektrotechnické zaměření (autoelektrikář, autoopravář). Hledáme manuálně zručného a pečlivého člověka, bez zdravotního omezení, se schopností samostatné a zodpovědné práce. Nástup je možný ihned. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v jednosměnném provozu (práce na směny výjimečně), příspěvek na obědy, stabilní zaměstnání.
Životopis zašlete na e-mail: s.bourova@papusprint.com nebo na e.mullerova@papusprint.com
Případně nás kontaktujte telefonicky: 388324436 (06:00-15:00)

Našli jsme podobné nabídky práce

Policista/ka v Prachaticích - náborový příspěvek 75.000 Kč

Požadujeme Pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, pak splňujete naše požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby už vás dále naučíme. Nabízíme POSKYTNEME VÁM...
Aktualizováno dnes

Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
Prachatice
30070 - 34500 Kč za měsíc

Obsluha laminovacího stroje ihned

Požadujeme * Spolehlivost a preciznost (pracovní morálka na jedničku) * Dorozumění v češtině * Práce vhodná spíše pro muže * Ochota pracovat na 12ti hodinové směny - 2směnný provoz (po-pá) Nabízíme * Spolehlivý zaměstnavatel * Nástup ihned ...
Aktualizováno před 6 dny

Žernovice

Telefonní specialista/ka - Prachatice

Požadujeme Společnost ATODA spol. s r.o. otevřela další novou pobočku v Prachaticích, jedná se již o 9 pobočku naší společnosti. Hledáme nové kolegy/ně na pozici Telefonní/ho specialisty/ky, kteří se nebojí komunikace. Součástí našeho týmu se...
Aktualizováno před 3 dny

Prachatice
21000 - 25000 Kč za měsíc

PAPUSPRINT spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Soňa Bourová   388 324 436