Strojník Lázně Libverda

Volná místa Lázně Libverda Volná místa služby Lázně Libverda

Plat: 25000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lázně Libverda, Liberecký
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Manuální zručnost a vztah k technickým zařízením
• Schopnost samostatného rozhodování a řešení vzniklých situací
• vyhláška 50/1978 Sb. a další odborné zkoušky a certifikáty výhodou
• ŘP-podmínkou
• Časová flexibilita
• Spolehlivost, cit pro detail a pracovitost jsou samozřejmostí

Nabízíme

• Pracovní poměr na dobu neurčitou po zaučení
• Stálou mzdy a dlouhodobou práci v příjemném prostředí lázní
• Zaměstnaneckou stravu
• Další benefity v rámci hotelové skupiny

Náplň práce

• Denní práce na technickém vybavení lázní (čerpadla, akumulační nádrže, filtrační nádrže aj.)
• Kontrola veškerého zabezpečovacího zařízení pro čerpání minerální vody
• Obsluha zařízení úpravy vody v bazénu
• Pravidelná technická měření dle stanovených postupů
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními hotelu, zejména s recepcí a úklidovým servisem

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

Lázně Libverda 82
Lázně Libverda
Česko

Kontaktní osoba:
Regina Soudilová