Business analytik Praha

Volná místa Praha Volná místa bankovnictví a finanční služby Praha

Plat: 60000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta v oblasti bankovnictví hledáme vhodného kandidáta na pozici Business analytik a controller – specialista s SQL.

NÁPLŇ PRÁCE

• Spolutvorba a správa datové základny a finančních modelů
• Návrhy a udržování struktury dat pro finanční analýzu
• Příprava a konsolidace pravidelných reportů (obchodních, finančních a portfoliových)
• Příprava ročního obchodního a finančního plánu
• Zpracování forecastu finančních výsledků
• Hledání příčin a interpretace odchylek
• Prezentace reportů a hospodářských výsledků
• Spolupráce na projektech

POŽADUJEME

• Analytické a logické myšlení
• Smysl pro detail a práci s čísly
• Znalost SQL, práce s daty a tvorby reportů v PowerBI (či obdobném nástroji)
• Praxi v oblasti reportingu či controllingu ve finančním segmentu
• Pokročilou znalost MS Office (Excel a PowerPoint)
• Schopnost převzít zodpovědnost a být vlastníkem úkolu
• AJ pro běžnou pracovní komunikaci a prezentaci managementu
• Pečlivost, přesnost, cílevědomost a flexibilitu

NABÍZÍME

• Flexibilní a hybridní pracovní dobu
• Home office (2/3 nebo 3/2)
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Bonusy/prémie
• Dovolená více než 5 týdnů, sickdays
• Firemní akce
• Kafetérie
• Mobilní telefon a notebook
• Občerstvení na pracovišti
• Příspěvek na sport, kulturu, volný čas
• Stravenky
• Vzdělávací kurzy a školení
• Zvýhodněné půjčky
• Lidské vedení a podporování
• Přátelský a týmový kolektiv, který si pomáhá
• Práci v moderním a čistém prostředí
• Jistotu v silné a stabilní společnosti

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Nela Vávrová   602234660