Obchodní zástupce Ústecký kraj 60 000 - 90 000 měsíčně Ústí nad Labem

Volná místa Ústí nad Labem Volná místa obchod a prodej Ústí nad Labem

Plat: 60000 - 90000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání u nás nehraje roli
- roli hraje proklientský přístup a příjemné vystupování a schopnost uzavřít obchod
- milujete obchod ze kterého máte skvělý pocit Vy i klient? Máme skvělý produkt, který potřebuje každý
- zkušenost s obchodem nebo přímým prodejem jsou rozhodně výhodou /školení je zajištěno námi/
- živnostenský list, řidičský průkaz B, vlastní automobil
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
- vztah k obchodu
- ochotu a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

- práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost
- odměna 60 000 - 90 000 Kč měsíčně
- klientelu a zákazníky máte denně zajištěnou společností
- práce na živnostenský list, plný nebo částečný úvazek
- propracovaný profesionální vzdělávací systém zdarma
- slevy na firemní produkty a služby
- přátelský kolektiv a partnerský přístup
- kariérní růst a seberealizace

Náplň práce

Máme produkt, který potřebuje každý. Pozáruční servis oken. A klientelu zajišťujeme my.
Vaší prací je pouze profesionálně představit naši službu a sepsat objednávku.
O vše ostatní se postará servisní technik.

ECOHOME Group s.r.o.

Rybná 716/24
Praha 1 - Staré Město

Kontaktní osoba:
Jan Kvapil