Technik kvality | Stabilní výrobní společnost Klášterec nad Ohří

Volná místa Klášterec nad Ohří Volná místa kvalita a kontrola jakosti Klášterec nad Ohří

Plat: 32000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU / SŠ vzdělání.
Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok.
Znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP, atd.
Anglický jazyk výhodou.
Znalost práce na PC- MS Office, Excel, Word.
Týmová spolupráce.

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti nebo svozovou dopravu z Chomutova.
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době).
Stravenky v hodnotě 140,- Kč.
5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce (25 dní na rok).
Zaměstnanecký telefonní tarif ZAME – zvýhodněné volání pro vás i vaše blízké (po zkušební době).
Odměny za zlepšovací návrhy, Odměny za dosažená pracovní výročí.

Náplň práce

Dodržování zásad Politiky integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie).
Naplňování Cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie).
Kontrola výrobků ve výrobě.
Provádění testů a vstupních kontrol.
Vyhodnocování výsledků a chybovosti.
Provádění procesních a výrobkových auditů.
Tvorba dokumentace.
Sestavování reportů do oddělení kvality.

Orienta HUB PP

Kontaktní osoba:
Pavla Kubecová   777356243