Technický pracovník - VV Hradec Králové

Volná místa Hradec Králové Volná místa technika a elektrotechnika Hradec Králové

Plat: 25210 - 36500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Střední vzdělání s maturitou, osvědčení podle vyhlášky č.50/1978 Sb., resp. 205/2021 Sb. (možno doplnit), práce na PC (MS Excel, Word, Outlook), znalost PZTS (EZS), CCTV, počítačových sítí, komunikační techniky na servisní úrovni, praxe v oboru PZTS (EZS), CCTV výhodou, spolehlivost, komunikativnost, bezúhonnost, samostatnost, ochota se učit nové věci. Výše mzdy je odvislá od předchozí praxe + osobní ohodnocení, po roce možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.

Nabízíme

Perspektivní zaměstnání u bezpečnostního sboru s možností profesního růstu, 25 dní dovolené (200 hodin), indispoziční volno 5 dnů, FKSP, zajištěné ubytování a další.

Vězeňská služba České republiky Vazební věznice Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Petra Novotná