Kreslič/Projektant Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Plat: 32000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vytvářejte s námi výkresy podle podkladů pro elektro rozvody a další zajímavé projekty, v oblastech dopraní infrastruktury, telematiky nebo třeba energetiky.

Co budete dělat?
• tvorba výkresové dokumentace na konkrétních projektech v oboru slaboproudé a silnoproudé elektrotechniky do 1000V
• spolupráce s projektanty, manažery realizace a dalšími odborníky ve firmě
• vytváření dokumentace v grafickém prostředí AutoCAD

Co od Vás požadujeme?
• znalost AutoCADu (orientace v projektové dokumentaci)
• praxe na pozici kresliče/projektanta - výhodou
• orientaci v související legislativě a normách - výhodou
• vzdělání elektrotechnického směru a oprávnění pro práci v elektro (dříve vyhl. 50) - výhodou
• znalost MS Office

Co Vám nabídneme?
• zařazení do projekčního týmu odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
• flexibilní pracovní doba
• možnost profesního rozvoje
• odborné kurzy pro udržení si přehledu v oboru
• mobilní telefon, notebook
• možnost parkování v areálu
• 5 týdnů dovolené
• 2 sick days, stravenky, Multisport kartu a další benefity

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud ne, na další volná místa se můžete podívat na prace.eltodo.cz

ELTODO, a.s.

Novodvorská 1010/14
Praha 4

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Rathouská