Číšník/servírka Zlaté Hory

Volná místa Zlaté Hory Volná místa Zlaté Hory

Inzerát z úřadu práce (29556540783)
Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Krnovská, Zlaté Hory, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost GJK Hospitality s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšník/servírka.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 28.8.2024
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

- obsluha hostů
- požadujeme příjemné vystupování a dobrou komunikaci v týmu
- vše ostatní zaučíme
- krátký, dlouhý týden (prac. doba 10:00 - 21:30 hod.)

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník úklidu Jeseník, Lázně Lipová

Požadujeme spolehlivost a pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor, kanceláře, sociálky, šatny

120 - 130 Kč za hodinu

Máš rád stroje a rád s nimi pracuješ?Tak to Tě potřebujeme! (M/Ž)

Požadujeme • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost • Zodpovědnost a chuť učit se novým věcem • Ochotu občas vycestovat za zakázkou mimo ČR • Řidičský průkaz sk. C VÝHODOU, nikoliv však podmínkou Nabízíme • Nástup možný IHNED • 20...
Aktualizováno před 6 dny

30000 - 40000 Kč za měsíc

PLC programátor | až 50 tisíc + bonusy

Požadujeme Do našeho výrobního týmu hledáme posilu v podobě šikovného PLC programátora (či programátorky). Máte zkušenosti s PLC, nebo roboty? Umíte stroj naprogramovat a rozjet? Hledáme právě vás a hodláme vás dobře zaplatit. Pošlete nám...
Aktualizováno dnes

GJK Hospitality s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Kenton   604913066