Zdravotní sestra všeobecná/praktická - náborák 150 000,- Kč Kynšperk nad Ohří

Volná místa Kynšperk nad Ohří Volná místa zdravotnictví Kynšperk nad Ohří

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kynšperk nad Ohří, Karlovarský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

vzdělání v oboru praktická nebo všeobecná sestra

Nabízíme

plat podle odpracované praxe dle přílohy č. 3 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní příplatek, mimořádné odměny, zvláštní příplatky za směnnost a neuropsychickou zátěž 2 000,- + 1 000,- Kč; NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150 000,- Kč; příspěvek na dovolenou a stravu; dodatková dovolená; možnost přednostního získání městského bytu; zkušený a vstřícný kolektiv

Náplň práce

ošetřovatelská péče v domově pro seniory (příprava a podávání, ošetřování ran, měření základních životních funkcí atd.) a s ní spojená administrativní činnost

Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, p. o.

Pochlovická 57
Kynšperk nad Ohří

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Antolová