Manipulant expedice Doubí u Turnova

Volná místa automobilový průmysl Doubí u Turnova

Plat: 27500 - 37500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Doubí u Turnova, Liberecký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste to právě vy, jestli Vám je toto známé:
- SOU vzdělání technického směru, nejlépe s výučním listem
- zkušenosti na obdobné pozici, není však podmínkou
- dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu a smysl pro pořádek, loajalitu k firmě

Nabízíme

Co Vám mimo jiné nabízíme:
- hrubá měsíční mzda od 27.500 Kč do 37.500 Kč
- zaměstnání na 2 směnný provoz
- nástupní bonus až 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- trvalý profesní růst
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
- benefity (parkování u areálu firmy, dotované závodní stravování, hrazené očkování proti chřipce, mimopracovní aktivity, možnost vzdělávání se)

Náplň práce

Jaká práce by Vás u nás čekala:
- příprava zboží k nakládce
- obsluha elektrického a manuálního paletového vozíku
- manipulace s různými typy obalů a dílů
- dodržování FIFO a BOZP
- příprava a návoz dílů k balení
- zajištění toku prázdných obalů na expedici
- udržování pořádku na expedici

KV Final s.r.o.

Doubí 44
Čtveřín

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová    725 435 914