Dozor na výstavách na Pražském hradě - výplaty hned po směně! Praha

Volná místa Praha Volná místa ostatní Praha

Plat: 128 - 160 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- spolehlivost, kultivované vystupování
- upravený zevnějšek, přiměřený společenský oděv
- alespoň základní znalost angličtiny
- čistý výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (stačí v elektronické podobě stažený do telefonu zdarma na portálu občana www.gov.cz)

Nabízíme

Nabízíme:
- brigáda v jedinečném historickém prostředí naší nejvýznamnější historické pamětihodnosti
- možnost nahlédnout do zákulisí Pražského hradu
- možnost zhlédnout mimořádné expozice
- celou výplatu ihned formou 100% zálohy
- nenáročnou brigádu vhodnou pro kohokoli se zájmem o umění a historii
- 25% příplatky za víkendové směny

Náplň práce

Náplň práce:
- dozor nad chováním návštěvníků výstav
- poskytování informací
- koordinace front na vstupech do objektů

UNIJOB s.r.o.

Krymská 109/14
Praha 10 - Vršovice

Kontaktní osoba:
V. Pleticha   604731770