Vedoucí nástrojárny Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Volná místa strojírenství Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Plat: 50000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí , Královéhradecký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe v oboru výroby a užití lisovacích a stříhacích nástrojů, znalost tvorby technické dokumentace, znalost 3D měřících metod, min. 5 let zkušenost s vedením týmu, znalost AJ na komunikativní úrovni (B2), čeština plynule.

Nabízíme

• Aktivní zapojení do firemních projektů.
• Profesní vzdělávání a rozvojové programy včetně výuky jazyků.
• 5 týdnů dovolené.
• Stravenky v hodnotě 150,- Kč za každou odpracovanou směnu.
• Kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce.
• Příspěvek na Vánoce a dovolenou ve výši 22 000,- Kč.
• Příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví.
• Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění.

Náplň práce

Budete řídit tým nástrojářů s cílem zajišťovat zabezpečení výroby požadovanými nástroji, nářadím, podpůrnými technickými informacemi i pomocí.

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052