Operátor výroby - hrubá mzda až 48.000,- Kč/měs. + ubytování! Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa tvůrčí práce a design Třebíč

Plat: 41000 - 48000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost, samostatnost
- technické myšlení
- praxe výhodou, ne podmínkou
- výšku minimálně 170 cm
- fyzickou zdatnost

Nabízíme

- Měsíční hrubá mzda od 41.000,-- Kč do 48.000,-- Kč
- Nadstandartní příplatky za odpolední a noční směnu, nepřetržitý provoz, víkendy a práci ve svátek
- Příspěvek na stravování = Stravenkový paušál 80,-- Kč/odpracovanou směnu
- Příplatek za dojíždění až 10.500,-- Kč
- 6 týdnů dovolené
- Zajištěné ubytování s měsíčním příspěvkem 5.000,-- Kč
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Kariérní růst
- Nástup možný ihned

Náplň práce

- obsluha strojů a výrobních zařízení
- kontrola množství a kvality vyrobených výrobků

Personal fabric - agentura práce a.s.

Chopinova 483/8
Ostrava-Přívoz

Kontaktní osoba:
Petra Rakovianová   797 978 299