Obchodník pro auto-moto v Hodoníně

Volná místa Hodonín Volná místa administrativa Hodonín

Lokalita pracoviště: Hodonín, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo na jiné obdobné pozici
Znalost oblasti autodílů a příslušenství
Máte vyjednávací talent a vyhovuje Vám svoboda práce
Vyhovuje Vám práce na ŽL
Máte rádi výzvy, naplňuje Vás jejich splnění
Jste aktivním řidičem

Nabízíme

Dlouhodobou, různorodou práci a volnost pohybu
Motivující mzdové ohodnocení, které můžete výrazně ovlivnit, na základě Vašich výsledků
Práci ve skvělém kolektivu, kde jsou vztahy mezi lidmi stejně důležité, jako odvedená práce
Prostor pro využití potenciálu a samostatné rozhodování
Aktivní rozvoj obchodních dovedností a zkušeností
Účast na různorodých akcí, které se pořádají pro naše zákazníky
Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti, která má více než 20letou historii
Auto pro služební, ale i soukromé účely, notebook a telefon

Náplň práce

Aktivní péče o naše stávající klienty
Aktivní vyhledávání a navazování nové spolupráce ve svěřeném regionu
Mapování konkurence
Vedení evidence o klientech pomocí našeho interního systému
Pravidelné informování zákazníků o našich prodejních akcích, nových cenách, sortimentu a služeb

Pokud Vás tato pozice zaujala, budeme rádi za zaslání životopisu.

Auto Kelly a.s.

Ocelářská 891/16
Praha 9 - Vysočany

Kontaktní osoba:
Karolína Kalousová   4098.katarina.knapova