Referent/ka veřejného pořádku, odboru životního prostředí Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 21710 - 31820 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č.312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění:
- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
- občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost

Další požadavky:
požadované vzdělání
- Vyšší odborné nebo středoškolské s maturitní zkouškou
- výhodou zkouška odborné způsobilosti na úseku daní a poplatků

požadované znalosti
- praxe v oboru a ve veřejné správě vítána
- znalosti zákonů č. 500/2004 Sb., správní řád, č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, č. 280/2009 Sb., daňový řád,131/200 Sb. o hl. m. Praze a související prováděcí vyhlášky
- velmi dobrá znalost práce na PC

další dovednosti, schopnosti
- organizační a komunikační schopnosti
- schopnost práce v týmu
- schopnost jednat s lidmi
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
stravenky pro zaměstnance
Flexi poukázky
25 dní dovolené
4 dny placeného volna, 4 dny neplaceného volna
příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
možnost dále se vzdělávat

struktura platu: základní plat v 9. PT (21.710 Kč až 31.820 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (max. do výše 50 % příslušného PT), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků

Náplň práce

Výkon státní správy a samosprávy na úseku životního prostředí (agenda záboru veřejných prostranství, odpadkových košů, vydávání pokut za zábory veřejného prostranství a znečišťování prostranství, kontrolní činnost)

Městská část Praha 14

Bratří Venclíků 1073/8
Praha 9

Kontaktní osoba:
Lenka Mynaříková