Servisní technik Praha

Volná místa Praha Volná místa stavebnictví Praha

Plat: 35000 - 47000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání technického směru
- Schopnost vyznat se v technické dokumentaci
- Praxe v technickém oboru výhodou
- Ochota učit se novým věcem
- Řidičský průkaz min. skupiny B
- Znalost v oboru vyhrazených zařízení (kotelny, výměníkové stanice, instalatérství) výhodou

Nabízíme

- nástupní mzdu dle zkušeností nastavenou při osobním setkání (35-45000 Kč)
- příplatky za pohotovost - cca 2000 Kč/měsíc
- stravenkový paušál
- 25 dní dovolené
- možnost profesního i finančního růstu
- služební telefon i s 8 GB daty k soukromému využití
- férové, přátelské jednání malé firmy
- stabilní práci na HPP bez vlivů jednotlivých krizí (topení a teplá voda jde pořád)

Náplň práce

- provádět opravy provozovaných zařízení
- starat se o průběžnou údržbu
- pomáhat s montáží nových zařízení
- kontrolovat chod provozovaných zařízení a pod.

Pracuje se na 1 směnu od PO-PÁ. Základna pro práci je v Praze 4-Modřanech, ale cca 1/2 doby se pracuje na jednotlivých zařízeních po Praze a nejbližším okolí. Pohotovost o víkendu cca 1 x měsíc.

open recruitment s.r.o.

Na rovni 38
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Moulík