Mistr pro pozemní stavitelství Praha

Volná místa Praha Volná místa dělnické profese Praha

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme Mistra pro pozemní stavitelství!

Máte zkušenosti v oblasti stavebnictví a hledáte dynamickou a zodpovědnou práci? Připojte se k našemu týmu a podílejte se na koordinaci stavebních prací našich projektů!

Náplň práce:

• Koordinace stavebních prací v souladu s věcnými, ekonomickými a časovými parametry
• Řízení a vedení dělníků na stavbách dle pokynů stavbyvedoucího
• Komunikace se subdodavateli a koordinace jejich činností
• Zabezpečení, dodržování předpisů a vedení dokumentace v oblasti PO, BOZP, EMS
• Vedení stavební dokumentace

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
• Výborné komunikační dovednosti a zkušenosti s vedením týmu
• Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Odborné zkušenosti – výhodou

Můžeme Vám nabídnout:

• Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
• 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
• Denní příspěvek na stravné – za odpracovanou směnu
• Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1 200 Kč
• Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
• Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
• Zaměstnanecký akciový program Seop
• Multisport karta
• Zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám své CV! O pozici si s Vámi rádi promluvíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá