Revizní technik/technička na oddělení logistiky Věznice Vinařice

Volná místa Vinařice Volná místa technika a elektrotechnika Vinařice

Plat: 21710 - 31820 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vinařice, Středočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• střední vzdělání s maturitní zkouškou
• trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
• organizační schopnosti
• znalost práce na PC
• osvědčení dle vyhl.č.50/1978 Sb., §6, §9 – E2A nebo osvědčení dle NV č.194/2022, §6, §8 – E2A

Nabízíme

• platové ohodnocení – 9. platová třída dle délky započitatelné praxe a vzdělání; zvláštní příplatek (6.000 Kč)
• 5 týdnů dovolené
• 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce
• závodní stravování v jídelně
• bezplatné využívání posilovny a sauny v areálu věznice
• možnost čerpání příspěvků z fondu kulturních a sociálních potřeb
• možnost využívat rekreační zařízení vězeňské služby
• smlouvu na dobu určitou, po osvědčení se na dobu neurčitou

Věznice Vinařice

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227