Elektromechanik (pouze ranní směna) Valašské Meziříčí

Volná místa Valašské Meziříčí Volná místa technika a elektrotechnika Valašské Meziříčí

Lokalita pracoviště: Valašské Meziříčí, Zlínský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ÚSV v oboru elektro a doklad o odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice, dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/1978 Sb.) - Případně je možnost dodělání si vyhlášky pokud máte elektro vzdělání
- Manuální zručnost
- Schopnost týmové práce
- Ochota učit se

Nabízíme

- Stravování ve vlastní jídelně / Stravenkový paušál
- Zaměstnanci mají možnost zakoupení obědů pro rodinné příslušníky
- Motivující finanční ohodnocení
- Příplatky za směnnost nad rámec zákona
- Výkonnostní prémie
- Měsíční osobní ohodnocení, mimořádné roční odměny a čtvrtletní prémie
- 25 dní dovolené
- Penzijní/životní pojištění
- Jednosměnný provoz
- Zvýhodněné tel. tarify
- Jazykové kurzy a kurzy osobního rozvoje
- Odborné kurzy dle konkrétní pozice a profesní kvalifikace
- Příspěvek na kulturní akce
- Tábory pro děti a vnoučata zaměstnanců
- Příspěvek na letní a zimní setkání
- Podpora zdraví zaměstnanců a zvýhodněný vstup do Rfitness.

Náplň práce

- Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika)
- Vizuální kontrola vstupních dodávaných komponentů, mechanických a elektrických dílů

GETBID Staffing s.r.o.

Bolzanova 1678/5
Praha

Kontaktní osoba:
Natálie Kubincová   +420 733 546 448