Seřizovač /ka automatických linek Kolín

Volná místa Kolín Volná místa dělnické profese Kolín

Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

ideálně SŠ/SOU – obor strojní mechanik, obráběč kovů, zámečník, automechanik apod.
manuální zručnost a zodpovědný přístup
uvítáme i ABSOLVENTA

Nabízíme

zázemí mezinárodní společnosti, působící na trhu několik desítek let
motivující finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
benefitní karta (příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, vzdělávání apod.)
příspěvek na dopravu 9000 Kč/rok
vlastní kantýna a stravenkový paušál
5 týdnů dovolené
odměna při pracovním jubileu
firemní akce pro zaměstnance

Náplň práce

seřízení automatické linky a výroba hliníkových tub
zajištění výroby v požadovaném množství a bez zmetků
úzká spolupráce s kontrolou kvality a obsluhou balení
práce v nepřetržitém provozu (2 ranní směny, 2 noční směny x 4 dny volno)

ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.

Zengrova 900
Kolín

Kontaktní osoba:
Petra Červinková