Balič / pracovník dřevovýroby / truhlář - i pro brigádníky Šlapanice

Volná místa Šlapanice Volná místa ostatní Šlapanice

Lokalita pracoviště: Šlapanice, Jihomoravský
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• pečlivost a samostatnost
• manuální zručností
• zodpovědnost za balení exportních výrobků a strojů do dřevěných obalů dle požadavků zákazníka a parametrů kvality

Výhodou:
• zkušenosti z oblasti dřevovýroby
• ŘP sk. B
• průkaz řidiče VZV
• základní znalostí práce na PC

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce

Nabízíme

• práci v jednosměnném či dvousměnný provoze
• práci na HPP s možností zkráceného úvazku nebo brigáda
• atraktivní mzdové ohodnocení s možností finančního růstu
• možnost profesního rozvoje a rychlého kariérního postupu
• závodní stravování plně hrazené zaměstnavatelem a další benefity
• čisté a příjemné pracovní prostředí
• skvělý tým kolegů

Mzdové ohodnocení 35 000 - 55 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Výrobní hala PILOUS, K Letišti 1804/3, 627 00 Šlapanice

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hr@pilous-packaging.com.

Pro bližší informace volejte na tel.: 601 112 246 - Marta Vitoušová.

Náplň práce

Pilous spol. s r.o.

Jsme hrdí na to, že jsme se od roku 1993 stali důležitým partnerem v oblasti vývoje, výroby a logistiky průmyslových dřevěných a kartonových obalů. Výrobní závody máme nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Španělsku. Dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme s klienty napříč oblastmi průmyslu. Naše produkty a služby neustále vyvíjíme jak s ohledem na přání zákazníků, tak udržitelnost.

Více informací o společnosti naleznete na www.pilous-packaging.com.

Tato pozice je ideální pro osoby s různými profesními zkušenostmi
od nevyučených dělníků po zkušené truhláře.

Náplň práce:
• různorodá a zajímavá práce se dřevem - nejedná se o pásovou sériovou výrobu
• balení exportních výrobků a strojů do dřevěných obalů dle požadavků zákazníka a parametrů kvality

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719