Referent/ka úseku územního rozvoje (architekt/ka) odboru dopravy Praha - Černý Most

Volná místa administrativa Praha - Černý Most

Plat: 25280 - 37170 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha - Černý Most, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ/Bc.
obor architektura, urbanismus, stavitelství nebo další obory související s územním plánováním dle §24 zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a dle zákona 283/2021 Sb. (stavební zákon - nový) v platném znění, případně jiný technický obor nebo obor s environmentálním zaměřením výhodou
Praxe v oboru územního plánování a ve veřejné správě výhodou

požadované znalosti:
- orientace v problematice územního plánování
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost, osobní zodpovědnost
- stylistické dovednosti, dobrá znalost českého pravopisu a základních pravidel úřední korespondence dle platných norem
- dobrá znalost práce s PC (MS Office, internet)
- ochota soustavně se vzdělávat a učit se novým přístupům
- řidičský průkaz skupiny „B“(výhodou)
- časová flexibilita

Nabízíme

stravenky pro zaměstnance
možnost trvalého vzdělání - školení, semináře, kurzy
Flexi poukázky
25 dní dovolené (200 hod.)
4 dny indispozičního volna (sick days)
další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním nebo pracovním výročí)
příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
výbornou dopravní dostupnost - ÚMČ se nachází v přímé blízkosti metra linky "B" (zastávka Rajská zahrada)

Platové zařazení:
struktura platu: základní plat v 11. PT (25.280 Kč až 37.170 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (max. do výše 50 % příslušného PT), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků

Datum nástupu: dle dohody

Náplň práce

pořizování nástrojů pro územně plánovací dokumentaci, koordinace přípravy a zpracovávání záměrů navrhování a koordinace všech účastníků investiční výstavby v území

Městská část Praha 14

Bratří Venclíků 1073/8
Praha 9

Kontaktní osoba:
Lenka Mynaříková