Technický operátor elektro (m/ž) Opava

Volná místa Opava Volná místa technika a elektrotechnika Opava

Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme slaboproudaře s praxí i bez! Chcete dostávat hezké ohodnocení, pracovat ve vysoce automatizované výrobě založené na PLC a ještě k tomu v prostředí s vůní sušenek? Máme pro vás skvělou příležitost. Nástup rovnou do kmene společnosti.
Náplň práce:

- preventivní údržba elektrozařízení a linek
- odstraňování poruch a jejich příčin

co vám nabídneme

- nadstandardní mzda odpovídají vašim zkušenostem
- volno i v pracovním týdnu
- 5 týdnů dovolené
- nejmodernější zařízení a technologie, což vám umožní neustále se rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- čisté a krásné prostředí, kantýna s výběrem jídel
- doprava do zaměstnání

co od vás očekáváme

- vzdělání nebo praxi v elektro oboru - slaboproud
- ochotu pracovat ve 12ti hod směnách
- spolehlivost, dochvilnost

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 778 532 370.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kateřina Vejlupková