Operátor s technickou dokumentací, 1 směna (m/ž) Brno

Volná místa Brno Volná místa výroba Brno

Plat: 26000 - 32000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme operátora do výroby na práci v jednosměnném režimu, který dokáže číst technickou dokumentaci. Nabízíme možnost nástupu přímo do kmene společnosti a stabilní zaměstnání.

Obsazujeme více volných pozic - navíječ, impregnátor, lakýrník či frézař.

co vám nabídneme
* nástupní mzdu dle pozice od 26 000 Kč do 32 000 Kč/měsíc,
* pouze ranní směna,
* možnost navýšení mzdy po zkušební době,
* 5 týdnů dovolené,
* příspěvek na dopravu až 1500 Kč dle vzdálenosti,
* příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 6 000 Kč/rok,
* mnoho dalších benefitů

co od vás očekáváme
* schopnost číst technickou dokumentaci podmínkou,
* manuální zručnosti a pracovitost,
* zkušenosti z výroby

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Monika Polínková