Technik slaboproudých systémů Praha 10

Volná místa Praha 10 Volná místa technika a elektrotechnika Praha 10

Plat: 45000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 10, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Pozitivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat
• Elektro vzdělání nebo zkušenost s instalací elektro systémů

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
• Náborový příspěvek 40 000,- (50% po zkušební době a 50% po 1 roce)
• Motivující finanční ohodnocení
• Zaškolení a možnost odborného vzdělávání
• Příplatky, odměny za dobrou práci
• Výkonnostní půlroční odměny
• 5 týdnů dovolené
• Firemní telefon i pro soukromé účely
• Penzijní připojištění 20 000 – 30 000 Kč/rok
• Firemní benefity a příspěvky
• Po zapracování firemní vozidlo - možné využít i k soukromím účelům

Náplň práce

Instalace a servis slaboproudých systémů EZS, EPS, CCTV, ACS. Montáž komponentů u zákazníka, servis, oživování systémů.... Práce převážně v Praze a okolí.

MC Systems & Services s.r.o.

Kontaktní osoba:
Urbánek Milan