Business Development Manager - air&sea Praha

Volná místa Praha Volná místa logistika a doprava Praha

Plat: 40000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na výše uvedenou pozici hledáme obchodníka se zápalem a zkušenostmi v oblasti prodeje námořních a leteckých přeprav.

Co bude náplní Vaší práce?

* Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti v mezinárodní letecké a námořní přepravě a logistice
* Postaráte se o svěřené stávající klienty
* Budete jednat s českými, ale i zahraničními obchodními partnery
* Zpracovávat interní poptávky
* Připravíte prezentace, cenové kalkulace nabídek
* Budete koordinovat plnění projektů
* Povedete projektovou dokumentaci, budete kontrolovat realizace
* Denně budete komunikovat s kolegy z provozu

Jaká bude Vaše odměna?

* Obdržíte adekvátní mzdové ohodnocení doplněné o BONUSY dle Vašeho výkonu
* Silného a stabilního zaměstnavatele s dobrým jménem na trhu
* Řada benefitů

Co od Vás požadujeme?

* Zkušenosti a orientaci v oblasti leteckých a námořních přeprav a aktivní obchodní praxi v tomto oboru
* Proaktivní přístup, obchodnický důvtip
* Schopnost rozvíjet obchod
* Dokážete velmi dobře komunikovat, máte dobrou znalost angličtiny
* Nevadí Vám cestovat v rámci Čech

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová