Disponent námořních přeprav/Ocean Freight - Praha letiště

Volná místa Praha Volná místa logistika a doprava Praha

Plat: 35000 - 55000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro nadnárodní spediční společnost právě hledáme kandidáty na výše uvedenou pozici.

Chcete pracovat v pohodovém kolektivu?
Zajímají Vás námořní přepravy?
Jste již zkušeným disponentem námořních přeprav/ Ocean Freight Forwarderem NEBO čerstvým absolventem dopravní/ logistické školy?

Jak bude vypadat náplň Vaší práce?

* Budete komunikovat s klienty a řešit jejich logistické potřeby - zajistíte námořní přepravy - import a export
* Obchodní případ odbavíte od A do Z - zvolíte správný druh přepravy, vyřídíte potřebnou dokumentaci, zkontaktujete agenty a uskutečníte přepravu
* Také budete zadávat data do systému a připravovat podklady pro fakturaci a reporting.

Jaká bude Vaše odměna?

* Finanční odměna 32 - 55 000 Kč podle zkušeností!
* Také dostanete stravenky/ stravenkový paušál
* Dovolená 5 týdnů
* Možnost kariérního růstu!
* Budete pracovat s odborníky v oboru!
* a mnoho dalšího ....

️Ozvěte se nám pokud:

Nebojíte se komunikovat v AJ
Vítáme zkušené disponenty Sea/ Ocean Freight Forwardery
VÍTÁME I JUNIORY s dopravní/ logistickou školou, kteří chtějí získat praktické zkušenosti
HLEDÁME NADŠENCE DO OBORU!

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová