Projektant elektro Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání elektro směru nebo VŠ vzdělání elektro
* praxe v oboru vítána
* mírně pokročilá znalost anglického nebo ruského jazyka
* znalost práce na PC (AutoCAD, MS Office)
* schopnost týmové práce
* technické myšlení, kreativita
* řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
* autorizace v oboru výhodou

Nabízíme

* motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
* jazykové kurzy
* možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
* až pět dnů v měsíci práce z domova

Náplň práce

Hledáme talentovaného Projektanta elektro pro našeho renomovaného klienta v oblasti českého strojírenství.
Pro lokality Praha, Brno a Milevsko.
* spolupráce na tvorbě projektů zařízení pro náročné technologické provozy
* tvorba projektové dokumentace (elektro a SKŘ) navrženého zařízení
* konzultační a poradenská činnost
* spolupráce na technickém rozvoji výrobků a technologií
* komunikace se zákazníky
* zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky
* praktická spolupráce při vývoji SW a uvádění navržených systémů do provozu
* spolupráce s technology
* autorský dozor projektů na stavbě

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová