Referent společné státní správy a samosprávy - právník Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa právo Jihlava

Plat: 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme
• magisterské vzdělání v oboru Právo a Právní věda
• orientace v oblasti občanského práva a pracovního práva
• orientace v právní úpravě činnosti organizační složky státu
• analytické schopnosti a schopnost systémového myšlení
• samostatnost, komunikativnost a organizační schopnosti, iniciativa a flexibilita
• vysoký stupeň osobní odpovědnosti, spolehlivosti a pečlivosti
• schopnost práce v kolektivu
• ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech
• bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
Výhodou
• uživatelská znalost práce na PC nejméně v rozsahu MS Office nebo obdobném
• řidičský průkaz skupiny B s praxí v řízení
• schopnost pracovat s cizojazyčným textem

Nabízíme

Obecně
• místo výkonu: Jihlava
• pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou po zapracování), 3 měsíce zkušební doba; v případě předchozí praxe v obdobné pozici u jiné organizační složky státu možná i doba neurčitá

Platové podmínky a další benefity
• platová třída 12 - Příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (dle započitatelné praxe)
• zvláštní příplatek 2.200,- Kč
• osobní ohodnocení po zapracování
• možnost čerpání prostředků z FKSP (penzijní připojištění, rekreace)
• jednosměnný provoz
• řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna

Náplň práce

Náplň práce
• řešení smluvních vztahů - zaměření na majetkové právo a hospodaření organizační složky státu
• vymáhání pohledávek, exekuce, insolvence, náhrady škod
• správní řízení
• zastupování organizace při jednání se soudy a jinými orgány

Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina

Kontaktní osoba:
Lenka Kvášová   725 661 028