Podpora Filipínců ve výrobě s AJ Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa lidské zdroje Jihlava

Plat: 38000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Časovou flexibilitu: Pracujeme ve 3 směnném provozu, což ti umožní flexibilní plánování svého pracovního času.
- Znalost anglického jazyka: V našem mezinárodním prostředí je znalost angličtiny nezbytná pro efektivní komunikaci.
- Komunikační dovednosti: Schopnost jasně a efektivně komunikovat je pro nás klíčová.

Nabízíme

- Super tým: Přidej se k nám a staň se součástí skvělého kolektivu lidí, kteří jsou připraveni ti pomoci a podpořit tě.
- Flexibilní práci: Umožňujeme ti pracovat v prostředí, které respektuje tvé individuální potřeby a poskytuje ti prostor pro osobní rozvoj.
- Spolupráci: Tvá práce bude zahrnovat úzkou spolupráci s ostatními členy týmu, kde budeš mít možnost sdílet své zkušenosti a získávat nové dovednosti.
- Zkušenosti: Získáš cenné zkušenosti v oblasti tlumočení, komunikace a řešení denních situací.

Náplň práce

- Tlumočení v prostorách klienta: Budeš zajišťovat překlad a tlumočení pro naše zahraniční pracovníky přímo u klienta.
- Komunikace se zaměstnanci: Budeme se spoléhat na tvou schopnost efektivně komunikovat s našimi zaměstnanci, ať už jsou doma nebo v práci.
- Řešení denních situací: Budeš čelit různým výzvám a situacím každý den, a tvé schopnosti rychle a efektivně řešit problémy budou klíčové pro úspěch našeho týmu.

Orienta Czech Brno

Kontaktní osoba:
Adam Prokopec   770 176 111