Mistr / Plánovač výroby - mzda od 40 000 Kč/měsíc Libčeves

Volná místa Libčeves Volná místa strojírenství Libčeves

Plat: 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Libčeves, Ústecký
Vloženo před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• zkušenosti z výrobního podniku
• znalost AJ, popř. NJ - výhodou
• odolnost proti stresu
• ochota pracovat ve střeženém zařízení (věznice) s odsouzenými
• znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word, Outlook)

Výhodou:
• zkušenost s výrobními moduly ERP
• vzdělání technického směru

Nabízíme

• práce na HPP ve dvousměnném provozu
• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál

Mzdové ohodnocení od 40 000 Kč/měsíc (dle kvalifikace a zkušeností).

Místo práce: Bělušice - okres Most, popř. Libčeves - okres Louny

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 24. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se zpracováním měkkých materiálů pro spotřebitelský průmysl.

Náplň práce:
• řízení směny cca. 60 zaměstnanců
• spolupráce s oddělením logistiky a nákupu
• plánování výroby
• zodpovědnost za kvalitu výrobků
• práce s PC - evidence výroby, statistiky a přehledy

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719