Výrobní dělník/dělnice Přelouč

Volná místa Přelouč Volná místa Přelouč

Inzerát z úřadu práce (27975820732)
Plat: od 20000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jaselská, Přelouč, Pardubický
Aktualizováno před 20 dny

Společnost KIEKERT-CS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobní dělník/dělnice.

Popis pracovní pozice

Jednoduchá manuální činnost - práce na výrobní lince
Čisté a moderní pracovní prostředí
Možnost střídání pracovní polohy - práce v sedě nebo ve stoje
V případě zájmů pošlete prosím Váš životopis skrze naše webové stránky. kiekert.jobs.cz
Pohovory u nás probíhají pouze každý čtvrtek od 10:00 hod.
Vhodné pro OZP, OZZ, absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost , smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 7 dny

Lanškroun
112,50 - 120 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny, úklid banky
Aktualizováno dnes

Litomyšl
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid projdeny

Technicko obchodní pracovník

Požadujeme Práce s informačním systémem, znalost anglického jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz sk. B, minimálně středoškolské vzdělání technického směru, praxe vítána Nabízíme Služební automobil, PC, odměny, dovolená 5 týdnů Náplň práce ...
Aktualizováno před 6 dny

40000,00 - 60000,00 Kč za měsíc

Elektromontér Přelouč

Požadujeme ELEKTROMONTÉR – elektroinstalace veřejného osvětlení, signalizace, osvětlení významných budov i objektů a další pro PŘELOUČ a okolí. Co budete dělat? • opravovat a servisovat elektroinstalace • provádět pravidelnou údržbu a...
Aktualizováno před 2 dny

Osvětlení a energetické systémy a.s.
Přelouč
29000 - 39000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy Přelouč

Požadujeme Minimálně základní vzdělání, spolehlivost. Čistý rejstřík trestů. Certifikát strážný výhodou, pokud nevlastníte - zprostředkujeme. Nabízíme Z řad uchazečů OZP hledáme zaměstnance na pozici ostraha objektu. Nabízíme zázemí silné a...

15000 - 19000 Kč za měsíc

KIEKERT-CS, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Daniela Machatá